Dwory i pałace - Dwór 'Scharfeneck'

Dwór 'Scharfeneck' - Przydworna kaplica

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie kaplicy, która stanowi integralną część całego dworu i jest najpiękniejszym jego miejscem.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Dwór 'Scharfeneck'.

Dwór Sarny w Ścinawce Górnej, województwo dolnośląskie. Rozległy kompleks folwarczny, którego początki sięgają XIV wieku. Historia, informacje i zdjęcia.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Dwór 'Scharfeneck'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Witka
Witka
27 września 2016, 12:56
Piękne malowidła, aż żal ściska, że to tak niszczeje :/
Zdjęcie użytkownika h=19722026ef0267be2036d40ebfa5b39f- <div style=" />
h=19722026ef0267be2036d40ebfa5b39f-
28 kwietnia 2022, 10:19
sipbodrg

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.