Dwory i pałace - Dwór 'Scharfeneck'

Dwór 'Scharfeneck' - Przydworna kaplica

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie kaplicy, która stanowi integralną część całego dworu i jest najpiękniejszym jego miejscem.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Dwór 'Scharfeneck'.

Dwór Sarny w Ścinawce Górnej, województwo dolnośląskie. Rozległy kompleks folwarczny, którego początki sięgają XIV wieku. Historia, informacje i zdjęcia.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Dwór 'Scharfeneck'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Witka
Witka
27 września 2016, 12:56
Piękne malowidła, aż żal ściska, że to tak niszczeje :/

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.