Into the Shadows: O autorze

O autorze.

Wojciech K., rocznik 88'. Autor projektu Into the Shadows
Wojciech K., rocznik 88'.
Autor projektu Into the Shadows.

W kilku zdaniach o tym kim jestem i jaki jestem.

Przedsiębiorca, fotograf, podróżnik, grafik komputerowy, działacz społeczny. Patriota i idealista o ułożonych poglądach. W życiu kieruje się własnym rodzajem wyważonej logiki i zdrowego rozsądku, które nieprzerwanie biegną w kierunku zdania sobie sprawy, że życie jest jedno i niedługo się skończy: czy przesiedzimy je na kanapie, czy nie. Wróg większości tego, co obecnie jest nazywane nowoczesnością. Poszukiwacz piękna w nie-pięknie, magii w nie-magii, dusza ścisło-romantyczno-logiczna.

To życie warto przeżyć dla trzech, może czterech rzeczy, reszta może posłużyć jako nawóz na pole.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz: . PS. Nie jestem profesjonalnym fotografem, to moje hobby. Jeśli jednak masz fajny pomysł na sesję zdjęciową, pisz śmiało.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.