Into the Shadows: O autorze

O autorze.

Wojciech K., rocznik 88'. Autor projektu Into the Shadows
Wojciech K., rocznik 88'.
Autor projektu Into the Shadows.

W kilku zdaniach o tym kim jestem i jaki jestem.

Przedsiębiorca, fotograf, podróżnik, grafik komputerowy, działacz społeczny. Patriota i idealista o ułożonych poglądach. W życiu kieruje się własnym rodzajem wyważonej logiki i zdrowego rozsądku, które nieprzerwanie biegną w kierunku zdania sobie sprawy, że życie jest jedno i niedługo się skończy: czy przesiedzimy je na kanapie, czy nie. Wróg większości tego, co obecnie jest nazywane nowoczesnością. Poszukiwacz piękna w nie-pięknie, magii w nie-magii, dusza ścisło-romantyczno-logiczna.

To życie warto przeżyć dla trzech, może czterech rzeczy, reszta może posłużyć jako nawóz na pole.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz: . PS. Nie jestem profesjonalnym fotografem, to moje hobby. Jeśli jednak masz fajny pomysł na sesję zdjęciową, pisz śmiało.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.