Twierdza Modlin - nieznane miejsca

Twierdza Modlin - nieznane miejsca

12 grudnia 2016, 20:49

Czołem. Miałem niedawno okazję zagłębić się w liczne korytarze Twierdzy Modlin, aczkolwiek nie tylko w części udostępniane turystom (w sumie prawie wcale), ale także w te wszystkie zakamarki, których praktycznie nikt przez lata nie widział. I tak widziałem stare działa, przemierzałem opuszczoną elektrownię, przeszedłem dużą część długiego na dwa kilometry budynku koszar. Widziałem cele, których przechowywano więźniów politycznych i wiele, wiele więcej. Zapraszam do obejrzenia relacji i przeczytania historii miejsca dawno już opuszczonego przez wojsko: Twierdza Modlin historia.

Twierdza Modlin - nieznane miejsca
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.