Twierdza Modlin - nieznane miejsca

Twierdza Modlin - nieznane miejsca

12 grudnia 2016, 20:49

Czołem. Miałem niedawno okazję zagłębić się w liczne korytarze Twierdzy Modlin, aczkolwiek nie tylko w części udostępniane turystom (w sumie prawie wcale), ale także w te wszystkie zakamarki, których praktycznie nikt przez lata nie widział. I tak widziałem stare działa, przemierzałem opuszczoną elektrownię, przeszedłem dużą część długiego na dwa kilometry budynku koszar. Widziałem cele, których przechowywano więźniów politycznych i wiele, wiele więcej. Zapraszam do obejrzenia relacji i przeczytania historii miejsca dawno już opuszczonego przez wojsko: Twierdza Modlin historia.

Twierdza Modlin - nieznane miejsca
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.