Opuszczony pałac, woj. świętokrzyskie

Opuszczony pałac, woj. świętokrzyskie

29 grudnia 2016, 21:17

Niedawno zdarzyło mi się jechać z południa Polski do Warszawy i pomyślałem, że warto po drodze, skoro i tak przejeżdżam przez województwo świętokrzyskie, zajechać w kilka opuszczonych miejsc. Ten opuszczony pałac, a raczej jego runa, jest pierwszym z nich. W najbliższych dniach pojawią się dwa kolejne, jak tylko uda mi się napisać ich historię. Tymczasem miłej lektury: Pałac Tarłów, Podzamcze Piekoszowskie.

Opuszczony pałac, woj. świętokrzyskie
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.