Opuszczony pałac, woj. świętokrzyskie

Opuszczony pałac, woj. świętokrzyskie

29 grudnia 2016, 21:17

Niedawno zdarzyło mi się jechać z południa Polski do Warszawy i pomyślałem, że warto po drodze, skoro i tak przejeżdżam przez województwo świętokrzyskie, zajechać w kilka opuszczonych miejsc. Ten opuszczony pałac, a raczej jego runa, jest pierwszym z nich. W najbliższych dniach pojawią się dwa kolejne, jak tylko uda mi się napisać ich historię. Tymczasem miłej lektury: Pałac Tarłów, Podzamcze Piekoszowskie.

Opuszczony pałac, woj. świętokrzyskie
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.