Opuszczone samochody k. Warszawy - już są!

Opuszczone samochody k. Warszawy - już są!

23 października 2016, 18:11

Przed chwilą skończyłem opisywać jedno z ciekawszych opuszczonych miejsc, jakie ostatnimi czasy udało mi się "zwiedzić" - opuszczone cmentarzysko samochodów w okolicach Warszawy. Serdecznie zapraszam do lektury historii obiektu i do oglądania zdjęć: Opuszczone cmentarzysko samochodów k. Warszawy.

Opuszczone samochody k. Warszawy - już są!
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.