Opuszczone samochody

Opuszczone samochody

19 października 2016, 16:08

W ubiegły weekend udało mi się zwiedzić niesamowite cmentarzysko samochodów - największe i najmniej rozgrabione (właściwie to wcale), jakie zdarzyło mi się widzieć. Pełno maluchów, polonezów, stare golfy, łady, ople itp. Chwilowo wrzucam jedno zdjęcie tego opuszczonego miejsca, za jakiś czas pojawi się oficjalnie - warto na to czekać, bo na ile już się wywiedziałem, z miejscem wiąże się bardzo ciekawa historia.

Opuszczone samochody
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.