Opolskie opuszczone miejsca

Opolskie opuszczone miejsca

2 grudnia 2016, 18:37

Czołem eksploratorzy. Dzisiaj chciałem Wam pokazać nie jedno, a trzy opuszczone miejsca, wszystkie z województwa opolskiego. Dlaczego aż tyle? Otóż lektury będzie tym razem niewiele: nie udało mi się odnaleźć historii żadnego z nich. Domyślam się jedynie, że opuszczona kaplica była tą, o której pisałem przy okazji opisywania ruiny pałacu w Kopicach. No dobrze, nie przedłużając.

Opuszczona kaplica: Opolskie opuszczona kaplica.
Opuszczony pałac niedaleko Opola: Opolskie opuszczony pałac.
Opuszczony dwór: Opolskie opuszczony dwór.

Opolskie opuszczone miejsca
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.