Opolskie opuszczone miejsca

Opolskie opuszczone miejsca

2 grudnia 2016, 18:37

Czołem eksploratorzy. Dzisiaj chciałem Wam pokazać nie jedno, a trzy opuszczone miejsca, wszystkie z województwa opolskiego. Dlaczego aż tyle? Otóż lektury będzie tym razem niewiele: nie udało mi się odnaleźć historii żadnego z nich. Domyślam się jedynie, że opuszczona kaplica była tą, o której pisałem przy okazji opisywania ruiny pałacu w Kopicach. No dobrze, nie przedłużając.

Opuszczona kaplica: Opolskie opuszczona kaplica.
Opuszczony pałac niedaleko Opola: Opolskie opuszczony pałac.
Opuszczony dwór: Opolskie opuszczony dwór.

Opolskie opuszczone miejsca
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.