Najpiękniejszy opuszczony pałac Opolszczyzny

Najpiękniejszy opuszczony pałac Opolszczyzny

7 listopada 2016, 18:38

Tym razem chciałbym Wam pokazać jedno z najpiękniejszych opuszczonych miejsc województwa opolskiego: położony w Kopicach pałac rodziny Schaffgotsch. Wiąże się z nim najpierw piękna historia „Śląskiego Kopciuszka”, a później opowieść rodem z horrorów. Aby dowiedzieć się więcej o jego historii oraz aby zobaczyć zdjęcia, zapraszam do zajrzenia tutaj: Zamek Kopice.

Najpiękniejszy opuszczony pałac Opolszczyzny
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.