Klub grota - nowe miejsce

Klub grota - nowe miejsce

24 października 2016, 12:24

Właśnie dodałem do systemu nowe opuszczone miejsce: klub Grota, dawniej klub Robotnika należący do PZPG Stomil, w Piastowie koło Warszawy. Z miejscem wiąże się bardzo smutna i tragiczna historia - otóż w 2004 roku zabito tu młodego człowieka. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszam do obejrzenia wpisu: Opuszczony klub Grota, Piastów k. Warszawy.

Klub grota - nowe miejsce
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.