Klub grota - nowe miejsce

Klub grota - nowe miejsce

24 października 2016, 12:24

Właśnie dodałem do systemu nowe opuszczone miejsce: klub Grota, dawniej klub Robotnika należący do PZPG Stomil, w Piastowie koło Warszawy. Z miejscem wiąże się bardzo smutna i tragiczna historia - otóż w 2004 roku zabito tu młodego człowieka. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszam do obejrzenia wpisu: Opuszczony klub Grota, Piastów k. Warszawy.

Klub grota - nowe miejsce
Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.