Aktualności i projekty

Aktualności i projekty.

Jedna z wystaw z min. moimi zdjęciami. Na fotografii opuszczone pociągi dalekobieżne.
Jedna z wystaw z min. moimi zdjęciami. Na fotografii opuszczone pociągi dalekobieżne.

Strona jest tymczasowo w przygotowaniu.

W niedalekiej przyszłości postaram się uzupełnić tę stronę o przeszłe, obecne i przyszłe wystawy moich prac, jak również informować o innych wydarzeniach czy projektach związanych z Into the Shadows.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.