Irlandia - The Grianán Ailigh

Brama wjazdowa

Informacje

Miejsce
Kraj
Skrócony opis
The Grianan Ailigh w pełnej okazałości. Jak widać znaki przypominają, że na tym terenie nie można biwakować ani parkować w nocy. Choć moim zdaniem są to puste hasła - na terenie nie spotkałem żywej duszy. Zdjęcie, jak i cała fortyfikacja, są moim zdaniem bardzo klimatyczne.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Lokalizacja na mapie

Opis nietypowego miejsca The Grianán Ailigh.

Prehistoryczny kamienny fort w hrabstwie Donegal w Irlandii, odrestaurowany w XIX wieku. Fort wzniesiony został w epoce brązu około 1700 roku p.n.e.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia podróżniczego miejsca, kliknij tutaj: The Grianán Ailigh.

Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.