Pozostałe - Opuszczona kamienica

Opuszczona kamienica - Widok z zewnątrz

Opuszczona kamienica: Zdjęcie zrobione przy okazji innych eksploracji i niestety nie bardzo pamiętam, gdzie zostało zrobione ani jak się nazywał ten budynek. Na pewno jednak jest opuszczony tylko częściowo, gdyż niedaleko stoi dom, najprawdopodobniej właścicieli, którzy nie interesują się zabudowaniem.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie zrobione przy okazji innych eksploracji i niestety nie bardzo pamiętam, gdzie zostało zrobione ani jak się nazywał ten budynek. Na pewno jednak jest opuszczony tylko częściowo, gdyż niedaleko stoi dom, najprawdopodobniej właścicieli, którzy nie interesują się zabudowaniem.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczona kamienica.

Jedna z wielu opuszczonych kamienic, jakie znaleźć możemy w województwie opolskim. Urban Exploration opolskie, Urbex, opuszczone miejsca.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczona kamienica.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.
Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.