Kościoły, cerkwie i cmentarze - Opuszczona kaplica

Opuszczona kaplica - Kaplica wewnątrz

Opuszczona kaplica: Jest to opuszczona kaplica, która znajduje się w miejscowości Kopice, niedaleko majestatycznego opuszczonego pałacu. Wystarczy wyminąć pobliskie stawy. Niestety nie znam dokładnej lokalizacji kaplicy i nawet nie wiem, czy umiałbym do niej ponownie trafić.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Jest to opuszczona kaplica, która znajduje się w miejscowości Kopice, niedaleko majestatycznego opuszczonego pałacu. Wystarczy wyminąć pobliskie stawy. Niestety nie znam dokładnej lokalizacji kaplicy i nawet nie wiem, czy umiałbym do niej ponownie trafić.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczona kaplica.

Opuszczona kaplica znajdująca się w środku lasu, niedaleko pięknego opuszczonego pałacu w Kopicach. Urban Exploration, woj. opolskie.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczona kaplica.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.
Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.