Kolejowe - Wiadukt Craigmore

Wiadukt Craigmore - Cały wiadukt

Wiadukt Craigmore: Po irlandzku Tarbhealach Craig Mór, czyli wielki przejazd skalny. Lokalnie nazywany 18 łuków. Jest to zbudowany w 1852 roku przejazd kolejowy w Irlandii Północnej będący jednocześnie najwyższym wiaduktem na całej wyspie irlandzkiej. Na zdjęciu widok z pobliskich łąk na cały wiadukt.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Po irlandzku Tarbhealach Craig Mór, czyli wielki przejazd skalny. Lokalnie nazywany 18 łuków. Jest to zbudowany w 1852 roku przejazd kolejowy w Irlandii Północnej będący jednocześnie najwyższym wiaduktem na całej wyspie irlandzkiej. Na zdjęciu widok z pobliskich łąk na cały wiadukt.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Wiadukt Craigmore.

Newry, County Down, Wielka Brytania. Po irlandzku Tarbhealach Craig Mór, czyli wielki przejazd skalny. Lokalnie nazywany "18 łuków", zbudowany w 1852 roku.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Wiadukt Craigmore.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.
Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.