Fabryki - Opuszczone zakłady lniarskie 'l'

Opuszczone zakłady lniarskie 'l' - Przejście między budynkami

Opuszczone zakłady lniarskie 'l': Pierwsza w Prusach maszynowa przędzalnia bawełny. Powstała w 1822 roku, zbudowana przez wrocławskiego kupca Hermanna Dietricha Lindheima i zatrudniały blisko 900 osób. Widok na przejście pomiędzy dwoma budynkami w opuszczonej fabryce.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Pierwsza w Prusach maszynowa przędzalnia bawełny. Powstała w 1822 roku, zbudowana przez wrocławskiego kupca Hermanna Dietricha Lindheima i zatrudniały blisko 900 osób. Widok na przejście pomiędzy dwoma budynkami w opuszczonej fabryce.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczone zakłady lniarskie 'l'.

Ołdrzychowice Kłodzkie, powiat Kłodzki. Historia, informacje i zdjęcia: Pierwsza w Prusach maszynowa przędzalnia bawełny, która powstała w 1822 roku.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczone zakłady lniarskie 'l'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.
Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.