Opolskie - Opuszczony pałac: Informacje, historia, zdjęcia.

Opuszczony pałac: Historia, informacje.

Lokalizacja: woj. Opolskie, Polska.

Wielki smutek ściska za gardło, kiedy co chwilę ogląda się perły polskich architektury w totalnej ruinie lub w przedzień tej ruiny. Taki los niestety prawdopodobnie spotka kiedyś również ten opuszczony pałac.

Niestety nie pamiętam, gdzie dokładnie znajdował się ten opuszczony pałac - byłem w nim dobre kilka lat temu. Jak tylko odszukam to miejsce, postaram się opisać jego historię, póki co jednak ten skromny opis musi wystarczyć. Sam obiekt jest opuszczony, jednak na szczęście zajmują się nim sąsiedzi, nawet jeśli tylko bardzo skromnie i pobieżnie. Dzięki temu właśnie najprawdopodobniej wciąż jednak nie popadł w totalną ruinę. Wiem też, że właściciel pałacu mieszka za granicą i niezbyt mocno interesuje się opuszczonym miejscem.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Zdjęcia opuszczonego miejsca.

Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Karel
Karel
12 grudnia 2016, 21:38
Piękny i całkiem zadbany opuszczony pałac - szkoda, że to wszystko coraz bardziej się niszczy. Oglądając Twoje zdjęcia mam sam ochotę zacząć bawić się w Urban Exploration :-)

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.