Opuszczone miejsca

Czym są opuszczone budynki.

Opuszczone miejsca, jak sama nazwa wskazuje, są to obiekty w których nikt nie mieszka, w których nikt nie pracuje ani którymi nikt się nie zajmuje. Jako, że w obecnych czasach praktycznie każde miejsce ma właściciela lub zarządcę, pojęcie to zostało przez eksploratorów rozwinięte i dotyczy również takich miejsc, których właściciele wyjechali i nie zajmują się budynkiem, obiekt jest niewykorzystywany (nawet, jeśli posiada ochronę) itp.

Warto też dodać, że część osób parających się zwiedzaniem opuszczonych budynków wchodzi także do trudno dostępnych działających i czynnych miejsc. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Urban Exploration, czym to dokładnie jest i jak zacząć eksplorować, kliknij w poniższy link.

Urban Exploration - czym jest i jak zacząć?

Opuszczone miejsca po lokalizacjach.

Przeglądaj opuszczone miejsca w Polsce po województwach lub opuszczone miejsca na świecie po krajach. Jeśli chcesz przejrzeć wszystkie obiekty z Polski, wybierz „Wszystkie kraje”, a następnie „Polska”.

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.